(0472) 56-16-36

м.Черкаси, вул. Хрещатик, 195, оф. 501

Головна / Новини та акцiї / Випуск третього видання учбової версії "1С:Бухгалтерії 8 для України"

Додано: 02 грудень 2015 13:15

 

Про випуск третього видання учбової версії "1С:Бухгалтерії 8 для України"

Сповіщаємо користувачів і партнерів про випуск з 02.12.2015 р. нового видання учбової версії програми "1С:Бухгалтерія 8 для України":

"1С:Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" призначена для освоєння програми "1С:Бухгалтерія 8 для України" і навчання веденню комп'ютеризованого бухгалтерського обліку в системі "1С:Підприємство 8". Продукт дозволяє вивчити можливості ведення бухгалтерського обліку, що закладені у програмі "1С:Бухгалтерія 8 для України", від введення первинних документів і бухгалтерських операцій до отримання аналітичних звітів і підготовки бухгалтерської звітності, а також швидко набути навичок роботи із системою програм "1С:Підприємство 8". Учбова версія є реально діючою програмою "1С:Бухгалтерія 8 для України" з обмеженнями, які описані далі.

У поставку "1С: Бухгалтерії 8 для України. Учбова версія» включено книгу з диском. Книга містить повний опис функціональних можливостей прикладного рішення та необхідних прийомів роботи з програмою. До складу диска входить електронний посібник з швидкої установки і запуску програми, навчальна версія платформи "1С:Підприємство 8.2", редакція 1.2 конфігурації "Бухгалтерія для України", інтерактивний навчальний курс "Ефективна робота з 1С:Підприємством 8", інформація з навчання роботі з програмою "1С:Бухгалтерія 8 для України". До складу конфігурації включено посібник з швидкого освоєння прикладного рішення.

Поточне (третє) видання випускається з книгою українською мовою, а також містить конфігурацію "Бухгалтерія для України", в якій реалізовані зміни у бухгалтерському та податковому обліку станом на кінець 2015 року,  з оновленою демонстраційною базою. Повністю функціональні можливості конфігурації "Бухгалтерія для України" наведені на сайті http://www.1c.ua/ у розділі "Продукти для України".

Обмеження та особливості учбової версії "1С:Бухгалтерії 8 для України"

Порядок продажу продукту та підтримки користувачів

Для придбання "1С:Бухгалтерії 8 для України. Учбова версія" можна звертатися до партнерів 1С в Україні, у магазини, в яких продаються програми 1С:Підприємство.

Апгрейд на продукт "1С:Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" не передбачено. Оновлення платформи, конфігурації і книги для користувачів попередніх видань учбової версії не передбачено. Оновлення конфігурації "Бухгалтерія для України" для учбової версії не випускаються.

Знижка під час придбання комерційних версій

Користувачі програми "1С:Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" у разі придбання будь-якої комерційної версії "1С:Підприємства 8" мають право отримати знижку 180 гривень у 1С:Франчайзі, що беруть участь у просуванні учбових версій. Для отримання знижки необхідно вирізати купон, який розташований на зворотному боці обкладинки книги, і пред'явити його під час придбання комерційної версії.

Пiдписатися на нашi новини