(0472) 56-16-36

м.Черкаси, вул. Хрещатик, 195, оф. 501

Головна / Новини та акцiї / 1С:ІТС Україна Галузевий

Додано: 02 грудень 2015 13:27

 

Інформація для користувачів та партнерів

Про включення 1С-Спільних рішень для України до складу програмних продуктів, що супроводжуються із використанням сервісу
1С:ІТС Україна Галузевий

 

Сповіщаємо користувачів і партнерів про те, що з 01.01.2016 р. до складу програмних продуктів, що супроводжуються із використанням сервісу 1С:ІТС Україна Галузевий, включаються:

З 01.01.2016 р. партнери мають право надавати консультаційні послуги користувачам програмних продуктів, що містять конфігурації "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" і "Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України", а також оновлювати ці продукти тільки за наявності активованого сервісу 1С:ІТС Галузевий для цього продукту, або якщо для користувача діють правила "Перехідного періоду" (докладніше див. нижче).

З 01.01.2016 р. для вищевказаних конфігурацій сервіс 1С:ІТС Україна Галузевий (консультації партнерів, оновлення конфігурацій та ін.) надаватиметься:

 

ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД

Якщо у користувачів вказаних вище галузевих програмних продуктів є діючий договір 1С:ІТС Україна для відповідного ПП, а початок дії цього договору раніше 01.01.2016 р, то вони зможуть до закінчення поточного терміну дії договору 1С:ІТС Україна отримувати обслуговування із використанням сервісу 1С:ІТС Галузевий без додаткової плати.

У разі пролонгації (або укладенні нового) договору 1С:ІТС Україна, для отримання оновлень і консультаційно-методичного супроводу за вказаними вище програмним продуктам, користувачеві необхідно буде активувати сервіс 1С:ІТС Галузевий.

Сервіс 1С:ІТС Україна Галузевий не є самостійним видом ІТС та може бути оформлений тільки додатково до одного з основних договорів 1С:ІТС Україна.

 

ПОРЯДОК СУПРОВОДУ

Сервісне обслуговування програмних продуктів, що містять конфігурації "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України"/"Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України" і підтримка користувачів в частині роботи з платформою "1С:Підприємство" здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу "1С:Підприємство" (1С:ІТС Україна) з активованим сервісом 1С:ІТС Україна Галузевий 1-й Категорії:

Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство" (1С:ІТС Україна) - офіційна підтримка, яку надають методисти та розробники "1С" спільно з партнерами-франчайзі "1С" користувачам програм "1С:Підприємство" на регулярній і безперервній основі. Офіційна підтримка вміщує Сервіси 1С:ІТС Україна та послуги офіційних партнерів "1С".

 

Сервіси 1С:ІТС Україна дозволяють:

 

Для оформлення договору 1С:ІТС Україна і сервісу 1С:ІТС Україна Галузевий звертайтеся до партнера, що обслуговує Вашу компанію, або до Центрів Супроводу та Сертифікованих Сервісних партнерів у Вашому регіоні.

Користувачі отримують оновлення платформи "1С:Підприємство", конфігурації "Бухгалтерія для України" і конфігурації "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України"/"Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України" через партнерів-франчайзі, розробника і на сайті інтернет-підтримки користувачів https://releases.1c.eu/.

 

ВАРТІСТЬ

Вартість сервісу 1С:ІТС Україна Галузевий залежить від Категорії супроводу конкретного програмного продукту. Категорія супроводу залежить від складності розробки та підтримки програмного продукту. Для кожного галузевого рішення визначена одна Категорія.

Вартість сервісу за умови придбання через партнерів-франчайзі:

 

За більш детальною інформацією, будь ласка, телефонуйте за номером (0472) 56-16-36, 067-472-16-05

Пiдписатися на нашi новини