(0472) 56-16-36

м.Черкаси, вул. Хрещатик, 195, оф. 501

Головна / Новини та акцiї / Випуск редакції 1.6 конфігурації "Управління невеликою фірмою для України"

Додано: 02 червень 2016 15:53

Сповіщаємо користувачів і партнерів про випуск фінальної версії редакції 1.6 конфігурації "Управління невеликою фірмою для України", розробленої на платформі "1С:Підприємство 8.3". Конфігурація розроблена компанією "ХВОЯ інтегра" (м. Одеса) на замовлення ДП "Єврософтпром". Всі права на розповсюдження конфігурації належать ДП "Єврософтпром".

З 02.06.2016 р. випускається ряд продуктів на основі редакції 1.6:

Всі перераховані вище програмні продукти комплектуються платформою "1С:Підприємство 8.3", редакцією 1.6 конфігурації "Управління невеликою фірмою для України", а також відповідною документацією до платформи і конфігурації.

НОВЕ В РЕДАКЦІЇ 1.6 конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" У ПОРІВНЯННІ З РЕДАКЦІЄЮ 1.4

Підготовка і формування регламентованої звітності для індивідуальних підприємців. У конфігурації доступна така звітність:

Спрощення на старті:

Гроші:

Товари:

Документи та їх списки:

Контакти:

Звіти та аналітика:

Повну інформацію про властивості конфігурації наведено на сайті за посиланням.

ОБМЕЖЕННЯ БАЗОВОЇ ВЕРСІЇ "УПРАВЛІННЯ НЕВЕЛИКОЮ ФІРМОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ"

Базова версія конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" має такі технологічні та функціональні обмеження щодо версії ПРОФ:

У разі розширення бізнесу та виникнення у користувача потреби ведення багатофірмового обліку в єдиній інформаційній базі або інших задач, які не вирішуються у рамках обмежень базової версії, то він зможе перейти на версію ПРОФ "Управління невеликою фірмою для України", що не має зазначених обмежень. 

СКЛАД І ПРОДАЖ ПРОДУКТІВ

До складу програмного продукту 4820179073560 "1С:Підприємство 8. Управління невеликою фірмою для України. Базова версія" включено книги "1С:Підприємство 8.3. Посібник користувача базової версії" і "1С:Підприємство 8. Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України". Редакція 1.6. Опис" українською мовою, реєстраційна картка та угода користувача на базову версію програми, конверт з пінкодом активації базової версії, поштовий конверт для відправки реєстраційної анкети.

До складу програмних продуктів:

включено книги "1С:Підприємство 8.3. Посібник користувача" і "1С:Підприємство 8. Конфігурація "Управління невеликою фірмою для України". Редакція 1.6. Опис" українською мовою, реєстраційна картка та угода користувача на ПРОФ версію програми, конверт з пінкодом програмного захисту, поточний випуск інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) і купон на оформлення пільгового обслуговування, пінкод для реєстрації продукту на сайті підтримки користувачів, поштовий конверт для відправки реєстраційної анкети.

Для збільшення кількості робочих місць користувачів програми "1С:Підприємство 8. Управління невеликою фірмою для України" (крім базової версії) використовуються клієнтські ліцензії. При цьому ви можете вибрати користувацькі ліцензії з апаратним захистом, придбані раніше для інших продуктів системи "1С:Підприємство 8", в тому числі додаткові багатокористувацькі ліцензії "1С:Підприємство 8.0", що випускалися раніше, або придбати нові клієнтські ліцензії. Для даних продуктів рекомендується купувати клієнтські ліцензії з програмним захистом.

На робочих місцях, забезпечених даними клієнтськими ліцензіями, можуть використовуватися будь-які правомірно придбані програмні продукти системи "1С:Підприємство 8".

Для використання прикладного рішення у варіанті "клієнт-сервер" необхідні ліцензії на одну з версій сервера: МІНІ, 32-розрядний або 64-розрядний сервер "1С:Підприємство 8". При цьому можна використовувати придбані раніше ліцензії на сервер "1С:Підприємство 8" будь-який з версій 8.0, 8.1, 8.2, 8.3 з апаратним захистом або придбати нові. Для зазначених вище продуктів рекомендується придбання ліцензій на сервер "1С:Підприємства 8.3" з програмним захистом.

Звертаємо увагу користувачів: платформа "1С:Підприємство 8" підтримує спільне використання ліцензій з апаратним і програмним захистом.

Пiдписатися на нашi новини