(0472) 56-16-36

м.Черкаси, вул. Хрещатик, 195, оф. 501

Головна / Новини та акцiї / Випуск редакції 2.0 конфігурації

Додано: 22 листопад 2016 13:27

Нові можливості найпопулярнішою програми - «1С:Бухгалтерія для України 2.0.»!

У продаж надійшла нова версія програми «1С:Бухгалтерія для України» на платформі «1С:Підприємство 8.3».

Ключовими відмінностями даної редакції є:

У новій редакції «1С:Бухгалтерія для України» з'явилася нова навігація: Ви самі можете управляти панеллю інструментів, панеллю відкритих вікон, меню розділів. А також поліпшений функціонал пошуку: за обраним, в меню функцій і історії з будь-якого вікна, зручний пошук в списках.

Також новий інтерфейс («Таксі») програми дозволяє:

Варто відзначити, що новий інтерфейс став значно зручніше з точки зору будь-якого користувача - шрифти стали більшими, а робоча область - ширше.

Ще одним нововведенням «1С:Бухгалтерія» в редакції 2.0. - Це можливість проведення згортки інформаційної бази (архівація даних без втрат), автоматичне створення резервних копій (завдяки вбудованому механізму), додавання логотипу в друковану форму без допомоги доробок.

Що ж стосується функціональних можливостей, то зміни торкнулися Банківських документів, можливості ведення спрощеного кадрового обліку, Обліку заробітної плати.

Ось лише кілька з них:

Документ не формує бухгалтерських проводок і не є аналогом документа "Платіжне доручення вихідне", що використовувався в редакції 1.2. Після отримання від банку інформації про списання коштів, повинен бути сформований документ "Списання з банківського рахунку". Сума платежу і інформація про одержувача можуть бути заповнені автоматично з "Платіжного доручення".

Скільки коштує «1С:Бухгалтерія для України 2.0»?

Ціна на ПРОФ версію програми залишається незмінною - 4680 гривень (на одного користувача).

На даний момент здійснюється продаж версії ПРОФ на платформі «1С:Підприємство 8.3.», Щодо виходу Базовою версії не повідомляється. Ми проінформуємо вас пізніше.

Перехід Бухгалтерії з 1.2 на 2.0

Перехід можливий як з редакції 1.2. - Для незмінених конфігурацій ( «на замку»), при наявності діючого договору 1С:ІТС та встановлених оновлень (необхідно попередньо виконати оновлення конфігурації до версії 1.2.37).

Для компаній зі зміненими конфігураціями, Інтек-Інформ запропонує індивідуальні умови по переходу на нову редакцію.

Підтримка і супровід попередніх редакцій

Для тих, хто не планує перехід: Розвиток функціональних можливостей в редакції 1.2. не планується.

Підтримка законодавчих змін продовжитися орієнтовно квітня 2018 року (терміну подання річної звітності за 2017 рік). Але не виключено, що цей термін буде скорочений, про що повідомляється в інформації компанії-розробника рішення.

Щоб перейти на нову версію «1С:Бухгалтерія» звертайтеся до фахівців нашої компанії за тел.: (0472) 56-16-36, (067) 472-16-05

Пiдписатися на нашi новини