(0472) 56-16-36

м.Черкаси, вул. Хрещатик, 195, оф. 501

Главная / Послуги / 1С:ЕДО

 

«1С:ЕДО» – це сервіс 1С:ІТС для користувачів програмних продуктів «1С:Підприємство», за допомогою якого можна обмінюватися будь-якими електронними документами зі своїми контрагентами. Тісна інтеграція сервісу «1С:ЕДО» з типовими конфігураціями «1С:Підприємства» дозволяє обмінюватися між контрагентами рахунками, актами виконаних робіт і товарними накладними безпосередньо з конфігурацій «1С:Підприємство» без створення зовнішніх файлів.

Сервіс "1С:ЭДО" дозволить зекономити час та кошти, позбувшись необхідності роздруковувати та видавати (надсилати поштою) паперові копії бухгалтерських документів своїм контрагентам.

Звертаємо увагу, що обмін податковими документами здійснюється за допомогою сервісу "1С:Звіт".

Сервіс «1С:ЕДО» надає такі можливості:

 

Переваги

 

 

Умови отримання

 

Договір на сервіс «1С:ЕДО» може оформити будь-який користувач основної поставки «1С:Підприємства», який зареєстрував її у правовласника.

На один реєстраційний номер основної поставки «1С:Підприємства» можна оформити тільки один договір «1С:ЕДО. Основне підключення». При оформленні договору на сервіс «1С:ЕДО» необхідно обов'язково вказати реєстраційний номер основної поставки «1С:Підприємство» і код (ЄДРПОУ або ДРФО) користувача.

За необхідністю підключення декількох організацій до сервісу «1С:ЕДО», облік для яких ведеться за допомогою однієї основної поставки, слід оформити договір «1С:ЕДО. Додаткове підключення». Він може бути оформлений тільки як додаток до договору «1С:ЕДО. Основне підключення» і тільки на термін до закінчення дії основного договору. Вартість передплати розраховується виходячи зі строку дії основного договору і вартості договору «1С:ЕДО. Додаткове підключення» на 1 місяць.

Для оформлення договору звертайтеся за телефонами: (0472) 56-16-36, (067) 472-16-05

 

Програми, в яких реалізовано сервіс

 

Надалі список конфігурацій, які підтримують інтеграцію з сервісом «1С:ЕДО», буде розширюватися.

Вартість

Основний договір на сервіс «1С:ЕДО» може бути оформлений на термін від 1 до 12 місяців.

При наявності у користувача доступу до сервісу «1С:Звіт», рекомендуємо перший раз оформити доступ до сервісу «1С:ЕДО» на термін до закінчення дії сервісу «1С:Звіт». Надалі, рекомендуємо продовжувати обидва сервісу на однаковий термін для спрощення адміністрування.

Договір «1С:ЕДО. Додаткове підключення» може бути оформлений тільки як додаток до договору «1С:ЕДО. Основне підключення» і тільки на термін до закінчення дії договору «1С: ЕДО. Основне підключення». У разі, якщо при подачі заявки на оформлення даного договору буде зазначено період менше або більше залишився періоду основного договору, то термін договору на додаткове підключення до сервісу «1С:ЕДО» буде автоматично приведений у відповідність з періодом основного договору і вартість буде розрахована виходячи з відкоригованого терміну.

Вартість договору на поточний місяць залишається незмінною незалежно від дати оформлення договору.

При наявності у користувача мережевого доступу до сервісу «1С:Звіт», купувати ще раз перехід на мережеве використання для сервісу «1С:ЕДО» не потрібно – при активації «1С:ЕДО», сервіс буде працювати в мережевому режимі.