(0472) 56-16-36

м.Черкаси, вул. Хрещатик, 195, оф. 501

Головна / Новини та акцiї / Випуск редакції 2.0 конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України"

Додано: 26 травень 2016 09:08

Сповіщаємо користувачів і партнерів про випуск фінальної версії редакції 2.0 конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України", розробленої на платформі "1С:Підприємство 8.3". Конфігурація розроблена компанією "Санлайн" (м. Дніпропетровьск) на замовлення ДП "Єврософтпром". Всі права на розповсюдження конфігурації належать ДП "Єврософтпром".

З 25.05.2016 р. для бюджетної сфери України на основі редакції 2.0 випускається ряд продуктів з програмним захистом:

З 25.05.2016 р. до найменувань існуючих продуктів ПРОФ версії з апаратним захистом додається "(USB)" і змінюється їх ціна. 

Всі перераховані вище програмні продукти комплектуються платформою "1С:Підприємство 8.3"., редакцією 2.0 конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України", а також відповідною документацією до платформи і конфігурації.

НОВЕ В РЕДАКЦІЇ 2.0 КОНФІГУРАЦІЇ "КОМПЛЕКСНИЙ ОБЛІК ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ" У ПОРІВНЯННІ З РЕДАКЦІЄЮ 1.0

Редакція 2.0 конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України" розроблена на платформі "1С:Підприємство 8.3" і використовує її нові можливості:

§  підтримка роботи в режимі тонкого клієнта і веб-клієнта,

§  нові можливості управління інтерфейсом програми та окремих форм,

§  перенесення основного обчислювального навантаження на сервер та економне використання ресурсів клієнта.

Детальний опис можливостей версії 8.3 платформи наведено на сайті "1С:Підприємство 8" за адресою http://v8.1c.ru/overview/release_8_3_5/.

У редакції 2.0 конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України" підтримується єдиний технологічний процес ведення обліку, який передбачає отримання всіх необхідних первинних документів і формування стандартних та спеціалізованих звітів з різним рівнем групування та ієрархії представлення даних.

У редакції 2.0 конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України" розроблений новий комплексний підхід, який відкриває широкі можливості спрощення та удосконалення ведення бухгалтерського обліку:

§  Детальний розподіл господарських операцій за документами.

§  Можливість настройки набору господарських операцій для документів.

§  Облік всіх посад співробітника (внутрішніх суміщень) в межах одного табельного номера.

§  Зазначення системи оподаткування для кожної посади співробітника окремо.

§  Реалізована можливість складання і вивантаження розподілів відкритих асигнувань.

§  Реалізована можливість створення довільної кількості джерел фінансування за одним КПК (КФК).

§  Реалізовано партіонне ведення обліку необоротних активів.

§  Реалізовано облік параметрів необоротних активів у розрізі дат введення, навіть якщо все надходило однією партією.

§  Весь облік організований на регістрі бухгалтерського обліку. Відсутнє дублювання (доповнення) даних з обліку запасів та необоротних активів на регістрах накопичення.

§  Всі запаси (БСЗ, ТМЦ, МШП) об'єднані в один розділ обліку. Всі запаси ведуться в єдиному довіднику та одними документами.

§  Реалізовано облік взаєморозрахунків з контрагентами до документів розрахунків.

Підвищення зручності роботи

Новий сучасний дизайн інтерфейсу забезпечує легкість освоєння прикладних рішень для початківців і високу швидкість роботи для досвідчених користувачів. Можливості конфігурації дозволяють налаштувати інтерфейс без доопрацювання конфігурації. Інтерфейс можна налаштувати для конкретного користувача, змінивши при цьому:

§  склад пунктів на панелі розділів;

§  склад посилань на панелі навігації;

§  склад пунктів на панелі дій;

§  склад елементів на робочому столі програми.

Інтерфейс програми забезпечує:

§  значне прискорення масового введення інформації завдяки функції введення по рядку і ефективному використанню клавіатури;

§  зручні можливості для роботи з великими динамічними списками, в тому числі:

§  максимальне використання доступного простору екрану для відображення інформації;

§  використання стилів оформлення;

§  зберігання історії роботи користувачів у системі для швидкого перегляду останніх змінених даних.

Для зручності на робочому столі програми є можливість додавання у вибране переліку посилань на різні функції системи, які користувач найчастіше використовує та бажає мати швидкий доступ. Перелік упорядкований за назвами підсистем.

У конфігурації реалізовано повнотекстовий пошук за даними інформаційної бази. Пошук можна виконувати за кількома словами, з використанням пошукових операторів або за точною фразою.

Конфігурація надає можливість створення будь-яких нотаток для користувача.

Для зручності у програмі передбачено два режими відкриття вікон, що було неможливо в редакції 1.0:

§  в закладках – уразі вибору цього режиму документи і звіти будуть відкриватися на закладках одного вікна;

§  в окремих вікнах – уразі вибору цього режиму документи і звіти будуть відкриватися в окремих вікнах.

Конфігурація має можливість підключення віддалених підрозділів і співробітників через Інтернет, що значно полегшує ведення бухгалтерського обліку у великих організаціях.

Облік фінансування

Реалізована можливість введення кошторисів у розрізі кодів закупівель та подальше відстеження виконання планів.

Збільшено обсяг аналітичних звітів з відстеженням план-фактного аналізу виконання кошторисів.

Облік коштів

Реалізовано введення банківської виписки у звичному для бухгалтерів вигляді. Не потрібно на кожне надходження або перерахування коштів, відображених на паперових банківських виписках, створювати відповідний документ. Всі рухи за день за банківською випискою вносяться за допомогою одного документа.

Збільшено обсяг звітів з аналізу взятих зобов'язань.

ТМЦ

Виділено в окрему підсистему облік ТМЦ. Це призвело до спрощення розмежування доступу до відповідних об'єктів конфігурації та дозволяє легко відстежувати документи, що пов'язані тільки з обліком ТМЦ.

У конфігурації відсутнє дублювання даних обліку ТМЦ у додаткових регістрах обліку.

Необоротні активи

Виділено в окрему підсистему облік необоротних активів. Це призвело до спрощення розмежування доступу до відповідних об'єктів конфігурації та дозволяє легко відстежувати документи, що пов'язані тільки з обліком необоротних активів.

У конфігурації відсутнє дублювання даних обліку необоротних активів у додаткових регістрах обліку.

Послуги

Виділено в окрему підсистему облік отриманих і наданих послуг. Є можливість проаналізувати обсяг і перелік наданих послуг за будь-який період часу.

Звітність

Користувач має можливість самостійно налаштовувати варіанти формування меморіальних ордерів, а також самостійно налаштовувати набір і характеристики звітних форм. Такі функції дають можливість більш зручного ведення обліку.

Є можливість ведення балансу, як у розрізі організацій, так і по структурних підрозділах. Це дає можливість детальнішого аналізу фінансових результатів по організаціях та їх підрозділах.

Весь облік побудовано на регістрах бухгалтерського та казначейського обліку, які призначені для систематизації та накопичення інформації, що міститься у прийнятих до обліку первинних документах. Завдяки цьому не відбувається розбіжностей між даними документів і регістрів. Всі дані легко відстежуються за допомогою звичайної оборотно-сальдової відомості.

Конфігурація дає можливість формування регламентованої, бухгалтерської, податкової та статистичної звітності.

Нормативно-довідкова інформація

Всі довідники, які необхідні для початкового заповнення даних, знаходяться в одній підсистемі, що робить зручним внесення початкових відомостей для подальшої роботи з базою даних.

Редакція 2.0 конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України" дає можливість користувачам самостійно налаштовувати список видів операцій з документами бухгалтерського обліку, в тому числі і шаблонів початкового заповнення форм документів.

Нова редакція конфігурації "Комплексний облік для бюджетних установ України" дозволяє побудувати облік в розподілених організаціях та по розподілених структурних підрозділах, що є удосконаленням ведення бухгалтерського обліку в таких організаціях.

Повну інформацію про властивості конфігурації наведено в наступному розділі

Пiдписатися на нашi новини