(0472) 56-16-36

м.Черкаси, вул. Хрещатик, 195, оф. 501

Головна / Про компанiю

 
Компанія "ІНТЕК-ІНФОРМ" заснована у 2009-му році. Основною метою діяльності фірми є надання комплексних послуг у сфері інформаційних технологій.
 
 
У нашій компанії працюють фахівці, рівень знань і умінь яких підтверджено сертифікатами "Професіонал" та "Фахівець". Ми постійно вдосконалюємо свої знання та навички. Фахівці лінії технічної підтримки допоможуть якісно та оперативно вирішити завдання по автоматизації управління та обліку на вашому підприємстві.
 
Компанія "ІНТЕК-ІНФОРМ" входить у Громадську організацію "Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів
 
Члени САБ – це висококваліфіковані команди фахівців (близько 500 компаній), які забезпечують якісне впровадження, супровід та підтримку систем автоматизації на базі програмних продуктів "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет" та "1С:Підприємство".
 
Компанія «ІНТЕК-ІНФОРМ» додатково пропонує продукцію інших вендорів, таких як Zillua антивірус, AVAST, AVG ESD, Microsoft, Symantec, ESET та інше.
Також спеціалісти компанії можуть кваліфіковано підібрати торгівельне обладнання для автоматизації роздрібної торгівлі.
 
Нашими клієнтами є понад 250 підприємств по всій Україні, які складаються з невеличких фермерських господарств до агрохолдингів та потужних виробничих підприємств.
 
Наші переваги:
 
  1. Постійне вдосконалення методик роботи, застосування передових технологій, відбір і навчання персоналу, прагнення знаходитись на піку технологічного прогресу дозволяє нам впроваджувати нашим клієнтам кращі рішення в сфері пропонованих нами послуг.
  2. Індивідуальний і комплексний підхід у вирішенні завдань клієнта.
  3. Широкий спектр пропонованих рішень, заснований на можливостях програмних продуктів.
  4. Гнучка система ціноутворення та індивідуальний підхід при формуванні вартості наших послуг.
 
Наші сертифікати та свідоцтва:
 

партнер Спілки автоматизаторів бізнесу     Свідоцтво UA-Бюджет     Свідоцтво про державну реєстрацію 

 

Наші партнери:
 

 

 

Спілка Автоматизаторів Бізнесу – одна з наймасштабніших громадських ІТ-організацій в Україні, яка об'єднує ІТ-компанії, які надають професійні та якісні послуги у сфері автоматизації.
  
Компанія ТОВ "Комплексні бюджетні системи" займається розробкою і розповсюдженням рішень для комплексної автоматизації обліку і планування в установах бюджетної сфери та органів державного управління.
 

 

 

Регіональний дистриб'ютор програмного забезпечення.
 
 

 
Українська антивірусна лабораторія, яка спеціалізується на розробці засобів інформаційної безпеки під брендом "Zillya! Антивірус".
 
Професійний сервіс email та смс розсилок.
 
 
 
Розробка і впровадженням програмного забезпечення.
 
Рішення для компаній, які працюють в сфері FMCG.
- «Агент Плюс: Мобільна торгівля»
- «Агент Плюс: Управління Дистрибуцією»
 

 

 

Tucha.ua — перший український провайдер хмарної інфраструктури. Компанія працює з 2012 року, впровадила понад 1000 проектів з віртуалізації. Tucha.ua надає віртуальні сервери гнучких конфігурацій, послуги з хостингу резервних копій, надійне розміщення сайтів і пошти в дата-центрах України та за її межами, а також хмарне сховище для синхронізації та обміну файлами. А ще — компанія першою в Україні і однією з перших у світі запустила сервіс надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD TuchaKube.
  
GigaCloud - хмарний оператор, який надає послуги різним сегментам В2В, В2G ринків.
Компанія заснована в 2015 році і є частиною GigaGroup, до якої також входять телеком-оператор GigaTrans і комерційний дата-центр рівня Tier III – GigaCenter.
Специалізація - підключення до хмарної інфраструктури, а також розміщення поряд з нею серверного обладнання клієнтів.
Антивірусна лабораторія, яка спеціалізується на розробці засобів інформаційної безпеки під брендом "Dr.Web".