(0472) 56-16-36

(067) 472-16-05

м.Черкаси, вул. В.Чорновола 235/1, офіс 208

Главная / Послуги / Передпродажні послуги

Якщо Ви вирішили автоматизувати своє підприємство, чи підвищити рівень його автоматизації, перед Вами постане достатньо велика кількість варіантів. Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам обрати оптимальний набір не тільки програмного забезпечення а й комп’ютерної техніки та торгівельного обладнання.
 
Якщо ви шукаєте варіант для автоматизації вашого бізнесу, то сімейство програм "Business Automation Software" (BAS) та "Комплексні бюджетні системи" чудово для цього підходить.
 
Переваги:
 

 

Як обрати необхідну програму?
 
  1. Спробувати підібрати програму для обліку самому, скориставшись каталогом компанії, відсортованим як за галузями, так і за функціональними задачами.
  2. Звернутися до нас і ми обов'язково допоможемо вам визначитись, яку саме програму вам необхідно придбати.

 

Телефонні та онлайн-консультації
Кваліфіковану консультацію Ви можете отримати за телефонами +38(0472) 56-16-36, +38(067) 472-16-05 та електронною поштою: intec.inform@gmail.com
 
 
Консультації в офісі нашої компанії
Заходьте до нас і наші консультанти проведуть демонстрацію одного або кількох варіантів програм, що можуть Вам підійти для автоматизації. Чекаємо на Вас за адресою: м. Черкаси, вул. В.Чорновола 235/1, каб.208.
 
 
Виїздна презентація
Дозволяє Вам отримати відповіді на ваші питання та побачити підібрану вам програму в роботі, не виходячи з власного кабінету. Усе необхідне обладнання при потребі ми привеземо з собою.
 
 
Надання демо-доступу, перегляд програми самостійно
Щоб самостійно оглянути функціонал програми в зручний для Вас час, не залежно від місцерозташування, ми можемо надати Вам доступ до демонстраційної бази обраної Вами програми, розміщеного на нашому сервері. Запит на надання демо-доступу можна                       оформити на головній сторінці через функцію "Подати заявку" або написавши листа на нашу пошту intec.inform@gmail.com