(0472) 56-16-36

(067) 472-16-05

м.Черкаси, вул. В.Чорновола 235/1, офіс 208

Головна / Про компанiю

 
Компанія "ІНТЕК-ІНФОРМ" заснована у 2009-му році. Основною метою діяльності фірми є надання комплексних послуг у сфері інформаційних технологій.
 
 
У нашій компанії працюють фахівці, рівень знань і умінь яких підтверджено сертифікатами "Професіонал" та "Фахівець". Ми постійно вдосконалюємо свої знання та навички. Фахівці лінії технічної підтримки допоможуть якісно та оперативно вирішити завдання по автоматизації управління та обліку на вашому підприємстві.
 
Компанія "ІНТЕК-ІНФОРМ" входить у Громадську організацію "Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів
 
Члени САБ – це висококваліфіковані команди фахівців (близько 500 компаній), які забезпечують якісне впровадження, супровід та підтримку систем автоматизації на базі програмних продуктів "Business Automation Sofware" (BAS), "Комплексні бюджетні системи" та іншими системами автоматизації бізнесу.
 
Компанія «ІНТЕК-ІНФОРМ» додатково пропонує продукцію інших вендорів, таких як Zillua антивірус, AVAST, AVG ESD, Microsoft, Symantec, ESET та інше.
Також спеціалісти компанії можуть кваліфіковано підібрати торгівельне обладнання для автоматизації роздрібної торгівлі.
 
Нашими клієнтами є понад 250 підприємств по всій Україні, які складаються з невеличких фермерських господарств до агрохолдингів та потужних виробничих підприємств.
 
Наші переваги:
 
  1. Постійне вдосконалення методик роботи, застосування передових технологій, відбір і навчання персоналу, прагнення знаходитись на піку технологічного прогресу дозволяє нам впроваджувати нашим клієнтам кращі рішення в сфері пропонованих нами послуг.
  2. Індивідуальний і комплексний підхід у вирішенні завдань клієнта.
  3. Широкий спектр пропонованих рішень, заснований на можливостях програмних продуктів.
  4. Гнучка система ціноутворення та індивідуальний підхід при формуванні вартості наших послуг.
 
Наші сертифікати та свідоцтва:
 

партнер Спілки автоматизаторів бізнесу     Свідоцтво UA-Бюджет     Свідоцтво про державну реєстрацію 

 

Наші партнери:
 

 

 

Спілка Автоматизаторів Бізнесу – одна з наймасштабніших громадських ІТ-організацій в Україні, яка об'єднує ІТ-компанії, які надають професійні та якісні послуги у сфері автоматизації.
BAS – лінійка інноваційних європейських продуктів для підприємств різного виду діяльності. В лінійці BAS побудовано оптимальний набір продуктів, як для корпоративного, так і для масового ринку.
  
Компанія ТОВ "Комплексні бюджетні системи" займається розробкою і розповсюдженням рішень для комплексної автоматизації обліку і планування в установах бюджетної сфери та органів державного управління.
 

 

 

Регіональний дистриб'ютор програмного забезпечення.
 
 

 
Українська антивірусна лабораторія, яка спеціалізується на розробці засобів інформаційної безпеки під брендом "Zillya! Антивірус".
 
   
Компанія ESET є новатором у галузі розробки провідного антивірусного програмного забезпечення.
«Вчасно.Каса» – програмний РРО для автоматизації бізнесу без касових апаратів.