(0472) 56-16-36

(067) 472-16-05

м.Черкаси, вул. В.Чорновола 235/1, офіс 208

Главная / Послуги / Встановлення та адаптація облікової програми

Встановлення та початкові налаштування облікової програми
 
Якщо ви вже купили ліцензійний програмний продукт, наші спеціалісти допоможуть вам якнайшвидше та ефективніше почати роботу:

 

 

 
Якщо ви придбали програмний продукт у нас, ці послуги надаються безкоштовно в межах вказаних при покупці годин роботи спеціаліста.
 
Адаптація облікової програми
 
У випадках, коли Вас не влаштовує типовий функціонал вашої програми, Ви хотіли би дещо змінити або додати згідно специфіки роботи Вашого підприємства, ми адаптуємо програму під ваші побажання.
Впровадження проектних змін до програми включає в себе:
 
детальне обстеження з метою визначення ступеня потреби в налаштуванні (уточнення того, як повинні працювати ті чи інші об'єкти програми, опис нових довідників, документів, звітів, схем проводок)
формування опису завдання та переліку робіт (технічного завдання) відповідно до отриманих даних детального обстеження, оцінка термінів і вартості цих робіт
кодування і тестування - власне конфігурування програми і обов'язкове тестування функціональності і продуктивності нової системи
 впровадження - введення системи в експлуатацію (визначення порядку переходу користувачів на нову систему, перенесення початкових даних, тестування системи на реальних даних)
 складання «Посібника користувача» по роботі з адаптованою системою, що містить опис змін в програмі і порядок роботи з нею.

 

Для вашої зручності, економії часу та ефективної роботи з програмою ми виконаємо:
 

 

Для усіх розрахунків вартості робіт ми використовуємо погодинну оплату роботи спеціаліста, що дозволяє вам платити лише за фактично затрачений на вас час. З ціновою політикою нашої компанії можна ознайомитися в розділі Вартість послуг
 
Після встановлення облікової програми ми гарантуємо вам якісний супровід та всебічну підтримку вашої системи обліку.
 
Ознайомитись з можливостями супроводу можна в розділах Супровід ІТС та Консультації, допомога on-line